Eerste team (Promotie klasse) | naar boven |
|
Promotieklasse Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. De Combinatie 13 39½ x 3½ 3 4 4½ 4½ 5 4½ 4½ 6
2. HSC 2 13 38½ 4½ x 2 2 5½ 4½ 5½ 4 6 4½
3. DSC 11 39½ 5 6 x 3½ 5 5½ 5 3½ 2 4
4. Schavo 9 35 4 6 4½ x 4 2½ 4 5 2½ 2½
5. OSV 9 34 3½ 2½ 3 4 x 4½ 5 1½ 4½ 5½
6. Veldhoven 3 8 38½ 3½ 3½ 2½ 5½ 3½ x 4 4 6½ 5½
7. Eindhoven 2 8 33 3 2½ 3 4 3 4 x 4½ 4½ 4½
8. Baronie 7 35½ 3½ 4 4½ 3 6½ 4 3½ x 4 2½
9. Veldhoven 2 6 33½ 3½ 2 6 5½ 3½ 1½ 3½ 4 x 4
10. D4 2 6 33 2 3½ 4 5½ 2½ 2½ 3½ 5½ 4 x
Ronde: 1
23 sep D4 2 1882 - Eindhoven 2 1886 3½ - 4½
23 sep De Combinatie 1903 - DSC 1950 3 - 5
23 sep Schavo 1947 - Baronie 1967 5 - 3
23 sep OSV 1960 - HSC 2 1928 2½ - 5½
23 sep Veldhoven 2 1869 - Veldhoven 3 1913 1½ - 6½
Ronde: 2
14 okt Veldhoven 3 1913 - D4 2 1817 5½ - 2½
14 okt HSC 2 1958 - Veldhoven 2 1835 6 - 2
14 okt Baronie 1967 - OSV 1910 6½ - 1½
14 okt DSC 1950 - Schavo 1938 3½ - 4½
14 okt Eindhoven 2 1913 - De Combinatie 1903 3 - 5
Ronde: 3
11 nov D4 2 1864 - De Combinatie 1903 2 - 6
11 nov Schavo 1947 - Eindhoven 2 1920 4 - 4
11 nov OSV 1960 - DSC 1950 3 - 5
11 nov Veldhoven 2 1871 - Baronie 1924 4 - 4
11 nov Veldhoven 3 1918 - HSC 2 1948 3½ - 4½
Ronde: 4
16 dec HSC 2 1928 - D4 2 1887 4½ - 3½
16 dec Baronie 1938 - Veldhoven 3 1918 4 - 4
16 dec DSC 1950 - Veldhoven 2 1871 2 - 6
16 dec Eindhoven 2 1920 - OSV 1940 3 - 5
16 dec De Combinatie 1903 - Schavo 1907 4 - 4
Ronde: 5
03 feb D4 2 1846 - Schavo 1878 5½ - 2½
03 feb OSV 1960 - De Combinatie 1903 3½ - 4½
03 feb Veldhoven 2 1832 - Eindhoven 2 1873 3½ - 4½
03 feb Veldhoven 3 1896 - DSC 1950 2½ - 5½
03 feb HSC 2 1928 - Baronie 1967 4 - 4
Ronde: 6
03 mrt Baronie 1967 - D4 2 1849 2½ - 5½
03 mrt DSC 1950 - HSC 2 1931 6 - 2
03 mrt Eindhoven 2 1923 - Veldhoven 3 1876 4 - 4
03 mrt De Combinatie 1903 - Veldhoven 2 1852 4½ - 3½
03 mrt Schavo 1819 - OSV 1960 4 - 4
Ronde: 7
24 mrt D4 2 1838 - OSV 1960 2½ - 5½
24 mrt Veldhoven 2 1859 - Schavo 1907 5½ - 2½
24 mrt Veldhoven 3 1918 - De Combinatie 1903 3½ - 4½
24 mrt HSC 2 1931 - Eindhoven 2 1896 5½ - 2½
24 mrt Baronie 1937 - DSC 1950 4½ - 3½
Ronde: 8
21 apr DSC - D4 2 4 - 4
21 apr Eindhoven 2 - Baronie 4½ - 3½
21 apr De Combinatie - HSC 2 3½ - 4½
21 apr Schavo - Veldhoven 3 2½ - 5½
21 apr OSV - Veldhoven 2 4½ - 3½
Ronde: 9
12 mei Veldhoven 2 - D4 2 4 - 4
12 mei Veldhoven 3 - OSV 3½ - 4½
12 mei HSC 2 - Schavo 2 - 6
12 mei Baronie - De Combinatie 3½ - 4½
12 mei DSC - Eindhoven 2 5 - 3
De Combinatie 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp % Brd Kl KNSB TPR
1. Rob Aarts 1 1 1 1 1 ½ 1 7 6½ 93 2,0 1z 2081 2438
2. John Loomans 0 ½ 0 1 1 ½ ½ 7 3½ 50 3,0 7z 1964 1969
3. Jos Swinkels ½ 1 1 ½ ½ 1 1 7 5½ 79 3,1 7w 1988 2166
4. Egbert Clevers 0 ½ 0 ½ 1 1 0 7 3 43 4,3 5z 1942 1834
5. Stefan Rooijakkers ½ ½ 1 0 0 ½ 1 7 3½ 50 4,4 3z 1911 1916
6. Chantal van Eijk 0 ½ 1 0 0 0 0 7 1½ 21 5,3 1w 1727 1655
7. Maurice Swinkels 1 ½ 1 0 0 1 0 7 3½ 50 6,0 7w 1681 1851
8. Ben Bruggers 0 ½ 1 1 1 0 1 7 4½ 64 7,9 1w 1927 1919
|
|
Tweede team (Klasse 2d) | naar boven |
|
Klasse 2D Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. De Combinatie 2 13 33½ x 4½ 4½ 4 5½ 4½ 5 5½
2. HSC 3 11 37 3½ x 5½ 4 5 6 7½ 5½
3. Veldhoven 4 9 29½ 3½ 2½ x 5 4½ 5 5 4
4. Deurne 8 30 4 4 3 x 4½ 3 5½ 6
5. Mierlo 6 29 2½ 3 3½ 3½ x 4½ 5 7
6. WLC 2 6 29 3½ 2 3 5 3½ x 5½ 6½
7. Vughtse Toren 2 2 19½ 3 ½ 3 2½ 3 2½ x 5
8. Kemppion 3 1 16½ 2½ 2½ 4 2 1 1½ 3 x
Ronde: 1
14 okt Deurne 1711 - Veldhoven 4 1688 3 - 5
14 okt HSC 3 1721 - Mierlo 1734 5 - 3
14 okt Kemppion 3 1511 - Vughtse Toren 2 1596 3 - 5
14 okt WLC 2 1660 - De Combinatie 2 1665 3½ - 4½
Ronde: 2
11 nov Veldhoven 4 1679 - De Combinatie 2 1668 3½ - 4½
11 nov Vughtse Toren 2 1557 - WLC 2 1635 2½ - 5½
11 nov Mierlo 1731 - Kemppion 3 1553 7 - 1
11 nov Deurne 1679 - HSC 3 1716 4 - 4
Ronde: 3
16 dec HSC 3 1716 - Veldhoven 4 1688 5½ - 2½
16 dec Kemppion 3 1543 - Deurne 1748 2 - 6
16 dec WLC 2 1614 - Mierlo 1763 3½ - 4½
16 dec De Combinatie 2 1685 - Vughtse Toren 2 1571 5 - 3
Ronde: 4
03 feb Veldhoven 4 1688 - Vughtse Toren 2 1612 5 - 3
03 feb Mierlo 1726 - De Combinatie 2 1665 2½ - 5½
03 feb Deurne 1711 - WLC 2 1660 3 - 5
03 feb HSC 3 1716 - Kemppion 3 1520 5½ - 2½
Ronde: 5
03 mrt Kemppion 3 1506 - Veldhoven 4 1685 4 - 4
03 mrt WLC 2 1651 - HSC 3 1716 2 - 6
03 mrt De Combinatie 2 1685 - Deurne 1741 4 - 4
03 mrt Vughtse Toren 2 1583 - Mierlo 1714 3 - 5
Ronde: 6
24 mrt Veldhoven 4 1690 - Mierlo 1711 4½ - 3½
24 mrt Deurne 1715 - Vughtse Toren 2 1614 5½ - 2½
24 mrt HSC 3 1716 - De Combinatie 2 1685 3½ - 4½
24 mrt Kemppion 3 1482 - WLC 2 1674 1½ - 6½
Ronde: 7
21 apr WLC 2 - Veldhoven 4 3 - 5
21 apr De Combinatie 2 - Kemppion 3 5½ - 2½
21 apr Vughtse Toren 2 - HSC 3 ½ - 7½
21 apr Mierlo - Deurne 3½ - 4½
De Combinatie 2 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp % Brd KNSB TPR
1. Jeroen van der Spek - ½ ½ - ½ 1 ½ 5 3 60 1,2 1873 1862 -0,1
2. Wim van Eijk 0 - - 1 - - - 2 1 50 2,0 1718 1752 +0,1
3. Piet Berkers ½ - ½ ½ 1r ½ ½ 5 2½ 50 3,2 1666 1704 +0,3
4. Jan Cuijpers 0 1 1 0 0 1 1 7 4 57 3,3 1753 1757 -0,3
5. Embert Berkers ½ ½ ½ ½ ½ ½ 1 7 4 57 4,0 1634 1704 +0,7
6. Koen Schlangen 1 0 1 1 0 ½ ½ 7 4 57 4,3 1556 1729 +1,5
7. Toon Berkers ½ 1r 1 1 1 0 0 6 3½ 58 5,6 1695 1709 -0,3
8. Toon Sparidans 1 0 ½ ½ 1 1 1 7 5 71 6,4 1691 1759 +0,7
9. Kees van Pelt 1 ½ 0 1 0 0 1 7 3½ 50 7,1 1610 1556 -0,5
10. Yugoslav Pokrajac - 1 - - - - - 1 1 100 8,0 1532 1733 +0,5
|
|
Derde team (Klasse 4b) | naar boven |
|
Klasse 4B Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Aalst-Waalre 10 25½ x 2½ 4½ 4 5 4½ 5 .
2. De Combinatie 3 9 23½ 3½ x 2½ 3 4½ 5½ 4½ .
3. WLC 3 9 22½ 1½ 3½ x 3 4½ 6 4 .
4. HSC 5 6 19½ 2 3 3 x 2½ 3½ 5½ .
5. ODI 6 17 1 1½ 1½ 3½ x 4 5½ .
6. Kemppion 4 2 10½ 1½ ½ 0 2½ 2 x 4 .
7. Veldhoven 6 0 7½ 1 1½ 2 ½ ½ 2 x .
8. Vrij 0 0 . . . . . . . x
Ronde: 1
14 okt Veldhoven 6 - Vrij -
14 okt HSC 5 1415 - Kemppion 4 1354 3½ - 2½
14 okt ODI 1536 - Aalst-Waalre 1625 1 - 5
14 okt WLC 3 1471 - De Combinatie 3 1392 3½ - 2½
Ronde: 2
11 nov Vrij - De Combinatie 3 -
11 nov Aalst-Waalre 1518 - WLC 3 1473 4½ - 1½
11 nov Kemppion 4 1362 - ODI 1560 2 - 4
11 nov Veldhoven 6 1283 - HSC 5 1415 ½ - 5½
Ronde: 3
16 dec HSC 5 - Vrij -
16 dec ODI 1560 - Veldhoven 6 1364 5½ - ½
16 dec WLC 3 1522 - Kemppion 4 1341 6 - 0
16 dec De Combinatie 3 1407 - Aalst-Waalre 1597 3½ - 2½
Ronde: 4
03 feb Vrij - Aalst-Waalre -
03 feb Kemppion 4 1346 - De Combinatie 3 1407 ½ - 5½
03 feb Veldhoven 6 1457 - WLC 3 1476 2 - 4
03 feb HSC 5 1426 - ODI 1546 2½ - 3½
Ronde: 5
03 mrt ODI - Vrij -
03 mrt WLC 3 1450 - HSC 5 1423 3 - 3
03 mrt De Combinatie 3 1407 - Veldhoven 6 1356 4½ - 1½
03 mrt Aalst-Waalre 1608 - Kemppion 4 1365 4½ - 1½
Ronde: 6
24 mrt Vrij - Kemppion 4 -
24 mrt Veldhoven 6 1268 - Aalst-Waalre 1591 1 - 5
24 mrt HSC 5 1420 - De Combinatie 3 1510 3 - 3
24 mrt ODI 1515 - WLC 3 1472 1½ - 4½
Ronde: 7
21 apr WLC 3 - Vrij -
21 apr De Combinatie 3 - ODI 4½ - 1½
21 apr Aalst-Waalre - HSC 5 4 - 2
21 apr Kemppion 4 - Veldhoven 6 4 - 2
De Combinatie 3 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp % Brd KNSB TPR
1. Wim van Eijk - - - - - 1 0 2 1 50 1,5 1718 1656 -0,1
2. Mario Hurkmans ½ - - - - ½ 1 3 2 67 2,3 1553
3. Paul Hanique 1 - 1 ½ 1 1 1 6 5½ 92 2,8 1372 1812 +2,3
4. Yugoslav Pokrajac 0 - 1 1 ½ 0 1 6 3½ 58 3,0 1532 1578 -0,1
5. Hans Jacobs - - ½ 1 1 ½ 1 5 4 80 3,4 1480 1630 +0,9
6. Jos Schlangen 0 - 0 1 1 - - 4 2 50 4,3 1216 1416 +0,6
7. Sjeng Hoeben 0 - 0 1r ½ - - 3 ½ 17 4,5 1394 1346 -0,6
8. Arie v/d Boomen 1 - 1 1 ½ 0 ½ 6 4 67 4,8 1447 1586 +1,1
|
|
Eerste avond team (Avond c1) | naar boven |
|
Avond C1 Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. HSC A 14 21½ x 2½ 2½ 3½ 3 4 3½ 2½
2. Veldhoven 12 20 1½ x 3½ 2½ 2½ 3½ 3 3½
3. De Combinatie A 10 19½ 1½ ½ x 3 3½ 4 3½ 3½
4. WLC 7 13 ½ 1½ 1 x 2½ 2 2½ 3
5. HSC B 6 14 1 1½ ½ 1½ x 3 3 3½
6. Deurne 3 6 0 ½ 0 2 1 x 0 2½
7. Geldrop 2 8½ ½ 1 ½ 1½ 1 4 x .
8. De Vrijpion 0 5½ 1½ ½ ½ 1 ½ 1½ . x
Ronde: 1
07 okt Veldhoven 1981 - WLC 1759 2½ - 1½
07 okt De Vrijpion 1692 - De Combinatie A 2032 ½ - 3½
07 okt Deurne 1718 - Geldrop 1680 0 - 4
07 okt HSC B 1788 - HSC A 2052 1 - 3
Ronde: 2
04 nov WLC 1803 - HSC A 1986 ½ - 3½
04 nov Geldrop 1752 - HSC B 1811 1 - 3
04 nov De Combinatie A 2032 - Deurne 1707 4 - 0
30 nov Veldhoven 1844 - De Vrijpion 1654 3½ - ½
Ronde: 3
09 dec De Vrijpion 1694 - WLC 1790 1 - 3
09 dec Deurne 1695 - Veldhoven 1982 ½ - 3½
09 dec HSC B 1765 - De Combinatie A 1938 ½ - 3½
09 dec HSC A 2000 - Geldrop 1742 3½ - ½
Ronde: 4
27 jan WLC 1803 - Geldrop 1742 2½ - 1½
27 jan De Combinatie A 1948 - HSC A 2061 1½ - 2½
27 jan Veldhoven 1991 - HSC B 1803 2½ - 1½
05 feb De Vrijpion 1694 - Deurne 1718 1½ - 2½
Ronde: 5
24 feb Deurne 1739 - WLC 1803 2 - 2
24 feb HSC B 1811 - De Vrijpion 1640 3½ - ½
24 feb HSC A 2063 - Veldhoven 1982 2½ - 1½
24 feb Geldrop 1792 - De Combinatie A 2046 ½ - 3½
Ronde: 6
17 mrt WLC 1803 - De Combinatie A 1948 1 - 3
17 mrt Veldhoven 1982 - Geldrop 1792 3 - 1
17 mrt De Vrijpion 1640 - HSC A 2006 1½ - 2½
17 mrt Deurne 1739 - HSC B 1676 1 - 3
Ronde: 7
14 apr HSC B 1800 - WLC 1837 1½ - 2½
14 apr HSC A 2000 - Deurne 1724 4 - 0
14 apr Geldrop - De Vrijpion -
14 apr De Combinatie A 1888 - Veldhoven 1982 ½ - 3½
De Combinatie A 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp % Brd KNSB TPR W-We
1. Robin Swinkels 1 1 - - 1 - - 3 3 100 1,0 2303 2274 +0,3
2. John Loomans - - 1 0 1 1 - 4 3 75 1,8 1964 2031 +0,4
3. Jos Swinkels ½ 1 1 0 1 1 ½ 7 5 71 2,0 1988 2007 +0,4
4. Chantal van Eijk - - - - - - 0 1 0 0 3,0 1727 1674 -0,2
5. Stefan Rooijakkers 1 1 - 1 - ½ 0 5 3½ 70 3,0 1911 2021 +0,7
6. Ben Bruggers 1 1 ½ ½ ½ ½ 0 7 4 57 3,4 1927 1837 -1,1
7. Jeroen van der Spek - - 1 - - - - 1 1 100 4,0 1873 1967 +0,2
|
|
Tweede avond team (Avond d2) | naar boven |
|
Avond D2 Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Mierlo 12 19 x 3 3 3 4 3 3 .
2. De Combinatie B 9 14½ 1 x 2 3 3½ 2½ 2½ .
3. Zwart-Wit 7 12½ 1 2 x 3 3 2½ 1 .
4. Triple-Pion 6 10½ 1 1 1 x 2½ 2½ 2½ .
5. Sissa Oirschot 4 9 0 ½ 1 1½ x 3 3 .
6. De Toren 2 9½ 1 1½ 1½ 1½ 1 x 3 .
7. ODI 2 9 1 1½ 3 1½ 1 1 x .
8. Vrij 0 0 . . . . . . . x
Ronde: 1
07 okt Triple-Pion - Vrij -
07 okt Sissa Oirschot 1305 - Zwart-Wit 1635 1 - 3
07 okt De Combinatie B 1739 - Mierlo 1783 1 - 3
12 okt ODI 1675 - De Toren 1665 1 - 3
Ronde: 2
04 nov Vrij - De Toren -
04 nov Mierlo 1787 - ODI 1625 3 - 1
04 nov Zwart-Wit 1635 - De Combinatie B 1591 2 - 2
04 nov Triple-Pion 1632 - Sissa Oirschot 1877 2½ - 1½
Ronde: 3
09 dec Sissa Oirschot - Vrij -
09 dec De Combinatie B 1591 - Triple-Pion 1631 3 - 1
09 dec ODI 1627 - Zwart-Wit 1635 3 - 1
09 dec De Toren 1665 - Mierlo 1775 1 - 3
Ronde: 4
27 jan Vrij - Mierlo -
27 jan Zwart-Wit 1635 - De Toren 1609 2½ - 1½
27 jan Triple-Pion 1632 - ODI 1675 2½ - 1½
27 jan Sissa Oirschot 1877 - De Combinatie B 1591 ½ - 3½
Ronde: 5
24 feb De Combinatie B - Vrij -
24 feb ODI 1570 - Sissa Oirschot 1 - 3
24 feb De Toren 1665 - Triple-Pion 1658 1½ - 2½
24 feb Mierlo 1789 - Zwart-Wit 1635 3 - 1
Ronde: 6
17 mrt Vrij - Zwart-Wit -
17 mrt Triple-Pion 1632 - Mierlo 1783 1 - 3
17 mrt Sissa Oirschot 1877 - De Toren 1665 3 - 1
17 mrt De Combinatie B 1591 - ODI 1562 2½ - 1½
Ronde: 7
14 apr ODI - Vrij -
14 apr De Toren 1665 - De Combinatie B 1606 1½ - 2½
14 apr Mierlo 1783 - Sissa Oirschot 4 - 0
14 apr Zwart-Wit 1601 - Triple-Pion 1631 3 - 1
De Combinatie B 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp % Brd KNSB TPR W-We
1. John Loomans 0 - - - - - - 1 0 0 1,0 1964 1743 -0,6
2. Toon Sparidans 1 ½ 0 ½ - 0 - 5 2 40 1,8 1691 1727 +0,2
3. Jan Cuijpers - - - - - - 1 1 1 100 2,0 1753 1891 +0,3
4. Piet Berkers 0 0 1 1 - 1 ½ 6 3½ 58 2,5 1666 1660 -0,4
5. Embert Berkers 0 ½ 1 1 - ½ 1 6 4 67 2,5 1634 1770 +0,6
6. Paul Hanique - 1 1 1r - 1 0 4 3 75 3,6 1372 1745 +1,9
|