Archief 2019-2020
1 augustus 2020
Eindstand Interne competitie junioren
(pdf bestand)
26 juni 2020
Boyd pakt individuele titel NK schoolschaak
21 juni 2020
Boyd heeft de pupillenkampioenschappen online van de NBSB in zijn leeftijdscategorie (G) gewonnen. Hiermee plaatste hij zich voor de nationale pupillendag. Deze was gisteren (ook online). Hier haalde hij 4 uit 7 en werd 11e.
30 mei 2020
Eindstand Peelcup
(pdf bestand)
Eindstand Peelcup per groep
(pdf bestand)
Eindstand Peelleague
(pdf bestand)
Eindstand Peelleague per groep
(pdf bestand)
24 maart 2020
Coronavirus: In navolging van de KNSB komen alle schaakavonden t/m mei te vervallen.
23 februari 2020
Update agenda jeugd: a.s. vrijdag geen schaken!
15 februari 2020
Wijziging speellocatie Deurne Peelcup/Peelleague!
9 februari 2020
Interne competitie (sen) periode 2: stand groepen
(pdf)
Interne competitie (sen) periode 2: wedstrijden en agenda
(pdf)
29 januari 2020
Interne competitie (sen) periode 1: stand groepen
(pdf)
Interne competitie (sen) periode 1: wedstrijden en agenda
(pdf)
29 januari 2020
Uitslagen beker competitie (sen)
29 januari 2020
Uitslagen ladder competitie (sen)
12 januari 2020
Stand Peelcup na ronde 4
(pdf bestand)
Stand Peelleague na ronde 4
(pdf bestand)
7 januari 2020
Gerard van den Berg wint eerste snelschaaktoernooi in de nieuwe speellocatie Den Dissel met 6 uit 6.
17 december 2019
Rob Aarts wint snelschaak 2019 met 7 uit 7.
15 december 2019
Stand Peelcup na ronde 3
(pdf bestand)
Stand Peelleague na ronde 3
(pdf bestand)
30 november 2019
GM Alexandre Dgbuadze wint het 16e Combinatie snerttoernooi.
Florian Schicktanz wint Groep B, en Kees van Pelt wordt eerste in groep C.
11 november 2019
Stand Peelcup na ronde 2
(pdf bestand)
Stand Peelleague na ronde 2
(pdf bestand)
13 oktober 2019
Uitslagen schammen 11-10-2019
(pdf)
7 oktober 2019
Stand Peelcup na ronde 1
(pdf bestand)
Stand Peelleague na ronde 1
(pdf bestand)
28 september 2019
Combinatie 1 verliest de eerste wedstrijd met 5-3 uit tegen Stukkenjagers 2 (KNSB klasse 2D)
21 september 2019
Loting beker competitie (sen)
11 september 2019
Eerste team (KNSB klasse 2D)
Tweede team (KNSB klasse 6G)
Derde team (KNSB klasse 7B)
25 augustus 2019
Eregalerij S.V. de Combinatie
(pdf)