Laatste nieuws


Aankondiging SV De Combinatie organiseert op 27 maart het 50+ toernooi! (pdf)
Deelnemers per 18 maart (alfabetisch) (pdf)

10 maart 2019 Stand Peelcup na ronde 6 (pdf bestand)
Stand Peelleague na ronde 6 (pdf bestand)
2 maart 2019 Interne competitie (sen) periode 2: stand groepen (pdf)
Interne competitie (sen) periode 2: wedstrijden en agenda (update) (pdf)
2 maart 2019 Uitslagen ladder competitie (sen)
2 maart 2019 Loting en uitslagen beker competitie (sen)
23 februari 2019 Stand Peelcup na ronde 5 (pdf bestand)
Stand Peelleague na ronde 5 (pdf bestand)
13 februari 2019 Eerste team wint met 3-5 van PION/Mook combinatie.
Tweede team boekt overwinning 2,5-5,5 op SMB 2.
Derde team verliest met 5,2-2,5 van HMC Den Bosch 4.
6 februari 2019 Interne competitie (sen) periode 2: stand groepen (pdf)
Interne competitie (sen) periode 2: wedstrijden en agenda (update) (pdf)

31 januari 2019 Tweede avondteam boekt ruime zege op ODI B in ronde 5.
29 januari 2019 Eerste avondteam boekt ruime zege op Gennep A in ronde 5.
27 januari 2019 Eindstand schoolschaak 2019 district Helmond
19 januari 2019 Interne competitie (sen) periode 1: stand groepen (pdf)
Interne competitie (sen) periode 1: wedstrijden en agenda (pdf)
19 januari 2019 Uitslagen en stand snelschaak competitie (sen)
13 januari 2019 Stand Peelcup na ronde 4 (pdf bestand)
Stand Peelleague na ronde 4 (pdf bestand)

16 december 2018 Eerste team boekt overtuigende overwinning (6-2) op het Kasteel.
Tweede team verliest nipt met 4,5-3,5 van Nuenen 1.
Derde team speelt gelijk tegen Veldhoven 2.
9 december 2018 Stand Peelcup na ronde 3 (pdf bestand)
Stand Peelleague na ronde 3 (pdf bestand)
7 december 2018 Eerste avondteam verliest nipt van HMC Den Bosch B in ronde 4.
4 december 2018 Tweede avondteam verliest nipt van De Toren A in de ronde 4.
1 december 2018 Robin Swinkels wint het 15e Combinatie snerttoernooi. Kees van Pelt wint de B groep. De C groep is gewonnen door Rene van den Bosch.

25 november 2018 Stand Peelcup na ronde 2 (pdf bestand)
Stand Peelleague na ronde 2 (pdf bestand)
24 november 2018 Eerste team boekt overwinning (5,5-2,5) op Veldhoven.
Tweede team verliest met 5-3 van UVS 3.
Derde team verliest met 5-3 van Son en Breugel 1
15 november 2018 Tweede avondteam speelt gelijk tegen Deurne A in de ronde 3.
13 november 2018 Eerste avondteam wint van HSC B in ronde 3.
3 november 2018 Eerste team boekt ruime overwinning (7,5-0,5) op De Stukkenjagers 4.
Tweede team wint nipt met 4,5-3,5 van EVS 1.
Derde team wint nipt met 4,5-3,5 van Nuenen 2.
3 november 2018 Speeldata en locaties de Peelcup/Peelleague (gewijzigd) (ronde 2 op 25 nov ipv 11 nov)
3 november 2018 Update agenda jeugd (Peelcup data, 11 nov is 25 nov geworden)

28 oktober 2018 Tweede avondteam speelt gelijk tegen WLC B in de tweede ronde.
28 oktober 2018 Eerste avondteam speelt gelijk tegen Eindhoven A in de tweede ronde.
7 oktober 2018 Stand Peelcup na ronde 1 (pdf bestand)
Stand Peelleague na ronde 1 (pdf bestand)
7 oktober 2018 Eerste team wint tweede wedstrijd met 5-3 van Blerick.
Tweede team verliest nipt na spannende wedstrijd van Eindhoven 3.
Derde team verliest met 2,5-5,5 van Eindhoven 4.
7 oktober 2018 Eerste avondteam boekt ruime overwinning op Checkmate A in de eerste ronde.
25 september 2018 Tweede avondteam boekt nipte overwinning tegen Veldhoven A in eerste ronde.
23 september 2018 Speeldata en locaties de Peelcup/Peelleague (gewijzigd) (ronde 1 in Mierlo, ronde 2 in Helmond)
15 september 2018 Eerste team wint eerste wedstrijd nipt van Zuid-Limburg 4.
11 september 2018 Uitslagen rapid competitie (sen)
10 september 2018 Update agenda jeugd (Peelcup data)

31 augustus 2018 Update agenda jeugd
31 augustus 2018 Jeugdafdeling is vanaf dit seizoen verplaatst naar de vrijdagavond van 19.00-20.00. De eerste avond is 7 september.
25 augustus 2018 4 september start het seizoen. Om 20.00 uur de senioren.
25 augustus 2018 Eregalerij S.V. de Combinatie (pdf)